Siim Kaasik

Inglismaa amatöörjalgpallis nähti täiesti pöörast viimase minuti jalgpalli, mis sisaldas endas kahte väravat, ühte imelist väravajoonelt päästmist ning ühte väravalatti lennanud lööki.

Kõik see juhtus kohtumise 92. minutil. Külalismeeskond Widnes oli mängu Padihami vastu 3:1 juhtimas. Padihamil õnnestus minut enne matši lõppu üks tagasi lüüa, kuid juba järgmisel rünnakul oli Widnes lähedal omakorda 4:2 juhtima minemisele.

Padihim kaitsemängijal õnnestus aga vastasmeeskonna ründaja löök väravajoonelt puhtaks lüüa ning see algatas omakorda nende rünnaku, millega tabloole ka 3:3 viiginumbrid toodi.

«Õudus, komöödia, triller,» võttis Padihami peatreener Liam Smith mängu kokku. «See oli kõige hullem minut jalgpalli, millega ma ise kunagi seotud olen olnud.»