Masendav neljas veerandaeg tõi Pärnule Balti liigas hooaja esimese kaotuse

Siim Kaasik
Pärnu Sadam
Pärnu Sadam Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Pärnu Sadama korvpallimeeskond kaotas Balti liigas Leedu klubile Prienai Vytautasele 75:88.

Pärnu spordihallis peetud kohtumist alustas paremini Pärnu, kes võitis poolaja 47:39. Enne viimast veerandaega oli pärnakate eduseis 7-punktiline. Otsustav vaatus kaotati aga koguni 11:31, mis tähendas leedukate 13-punktilist võitu.

Pärnu resultatiivseim oli 22 silma visanud Siim-Markus Post. Mihkel Kirves lisas 17, Karl Martin Kask 13 punkti. Leedukate parimana viskas Eigirdas Zukauskas 29 punkti.

Pärnul on Balti liigas kirjas nüüd võit ja kaotus, Vytautasel on kirjas kaks võitu.