Manchester United pääses Meistrite liiga finaali!

Vanameister Ryan Giggs (vasakul) ja Javier Hernandez.
Vanameister Ryan Giggs (vasakul) ja Javier Hernandez. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Meistrite liiga teiseks finalistiks sai Manchester United, kes alistas tänases poolfinaalis 4:1 Schalke. Avapoolajal avas skoori Antonio Valencia, kes viis 26. minutil ManU juhtima, viis minutit hiljem lisas Darren Gibson veel ühe tabamuse. Schalke värava lõi Jurado 35. minutil. Teisel poolajal suurendas ManU edu 72. ja 76. minutil skoorinud Anderson.

21:47

Nii...ja mäng algas!

21:54

Schalke on üsna intensiivse pressinguga alustanud.

21:54

ManUle nurgalöök, millest midagi ei sünni

21:55

Ja Schalkele ka esimene pealelöök - Farfan lööb kaugelt mööda.

21:58

Berbatov läks väga hea tehnikaga vastastest läbi, aga lõpuks võttis Neuer mehe söödu maha.

22:09

ManU hakkab nüüd vaikselt mängu üha enam kontrollima...

22:11

MANU LÄKS MÄNGU 26. MINUTIL ANTONIO VALENCIA VÄRAVAST JUHTIMA! Valencia sai Darron Gibsonilt hea söödu ning mängis Manuel Neueri üle!

22:17

OI, OI, OI! MANU LÄHEB GIBSONI VÄRAVAST JUBA 2:0 JUHTIMA! Muideks, söödu annab Valencia.

22:19

Raulil hea võimalus..

22:20

SCHALKE VÄHENDAB 35. MINUTIL SEISU 1:2LE! Värava autoriks on Jurado.

22:23

Scholes'ile kollane kaart, Gibsonile samuti kollane.

22:24

Farfan lööb müüri.

22:27

Andersonile kollane kaart.

22:30

Esimesele poolajale pannakse kaks minutit juurde.

22:33

ESIMENE POOLAEG ON LÕPPENUD! MANU 2:1 VÕIDUGA, ÜLDSEIS 4:1 MANU KASUKS!

22:54

Nii, käimas on teine poolaeg..

22:54

Farfanil hea võimalus, kuid pall lendab rikošetist üle otsajoone.

22:57

53. mänguminut käimas..

22:58

Anderson lööb kaugelt peale ja näitab, et Neueri näpud olid vahel.