Eesti hokikoondis alistas Ukraina noored

Viljar Voog
Kodusel Challenge Cup turniiril kaotas Eesti Läti liiga tähtedele 2:7.
Kodusel Challenge Cup turniiril kaotas Eesti Läti liiga tähtedele 2:7. Foto: Martin Ahven/Õhtuleht

Eesti jäähokikoondis sai Klaipedas Crowns Baltic Challenge Cupi turniiril kirja esimese võidu, kui Ukraina U20 noortemeeskond alistati 3:0.

Ukraina läks matši küll esimesel kolmandikul juhtima, aga vaid paari minutit hiljem viigistas Eesti läbi Paul Sillandi tabamuse. Möödus veel kaks mänguminutit ja juba olid matsi juhtohjad Eesti käes – skoori tegi Aleksandr Kuznetsov.

Mängu lõppskoor viimistleti teise kolmandiku lõpus, kui oma teise värava viskas Kuznetsov.

Turniiri avamängus kaotas Eesti 2:7 Leedule. Homme kohtuvad meie hokimehed Läti meistriliiga tähtede meeskonnaga.