Veideman: treeneri arvates peaksin mina lahendama meestevahelisi konflikte

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Rain Veideman.

FOTO: Udine APU / Facebook

Eesti korvpallikoondise tagamängija Rain Veideman on alustanud Itaalias esimest täispikka hooaega soliidselt. Tema õlgadele on langenud suur koorem nii väljakul kui ka riietusruumis.

Hooaega kahe kaotusega alustanud, kui seejärel viis kohtumist võitnud Udine paikneb 16 meeskonna konkurentsis Itaalia esiliigas neljandal positsioonil. Veidemani sõnul on meeskonna peamine eesmärk jõuda play-off-ringi.

«Liiga võit on kindlasti reaalne, aga esmane eesmärk on play-offi jõuda. Suuremat koormat pole seni endale veel võtnud,» sõnas Veideman Vikerraadiole antud intervjuus, vahendab ERR Sport.

Viimases kohtumises panustas Veideman meeskonna võidumängu 7 punkti, 7 lauapalli ja 6 resultatiivse sööduga. Eestlane mängib endale harjumatut positsiooni. «Minu jaoks on olukord uus ja huvitav, sest ma pole kunagi mängujuhi positsiooni mänginud.»

Ühtlasi lisas Veideman, et praegune peatreener tahab, et eestlane juhiks meeskonda ka platsiväliselt. «Kui on meestevahelised konfliktid, siis treeneri arvates peaksin mina olema see, kes neid lahendada üritab,» rääkis Veideman.

Tagasi üles