Sergio Ramosel diagnoositi luumurd

Merili Luuk
Soccer Football - La Liga Santander - Atletico Madrid v Real Madrid - Wanda Metropolitano, Madrid, Spain - November 18, 2017   Real Madrid’s Sergio Ramos with a injury to his nose         REUTERS/Paul Hanna
Soccer Football - La Liga Santander - Atletico Madrid v Real Madrid - Wanda Metropolitano, Madrid, Spain - November 18, 2017 Real Madrid’s Sergio Ramos with a injury to his nose REUTERS/Paul Hanna Foto: PAUL HANNA/REUTERS

Laupäeval kohtumises Madridi Atleticoga jalalöögi näkku saanud Madridi Reali kaptenil Sergio Ramosel diagnoositi luumurd.

Atletico ja Real leppisid Wanda Metropolitano staadionil 0:0 viiki. Kohtumist algkoosseisus alustanud Ramos teisel poolajal väljakule ei tulnud, sest kümmekond minutit enne avapoolaja lõppu tabas karistusalas teda jalaga näkku Atletico kaitsja Lucas Hernandez.