Sevilla tagasitulekut inspireeris peatreeneri kohutav diagnoos

Merili Luuk
Eduardo Berizzo mängijate embuses
Eduardo Berizzo mängijate embuses Foto: CRISTINA QUICLER/AFP

Meistrite liigas Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli vastu poolajaga 0:3 kaotusseisu jäänud Sevilla peatreener Eduardo Berizzo teatas poolajal riietusruumis mängijatele kohutava uudise. 48-aastane Berizzo põeb vähki, vahendab BBC.

Sevilla ärkaski teisel poolajal ning vähendas Wissam Ben Yedderi tabamustest 60. minutiks kaotusseisu üheväravaliseks. Lisaminutitel teenis Sevilla nurgalöögi ning Guido Pizarro saatis palli väravasse. 3:3 viigiga kohtumine lõppeski.

Pärast lõpuvilet haarasid mängijad Berizzo oma sooja embusesse. Klubi president Pepe Castro sõnas Hispaania raadiojaamale COPE, et kuna teema on niivõrd isiklik, tasub kommentaaridega oodata tänase päevani.