Cracovia rühkis pärast Zenjovi väljavahetamist kaotusseisust võidule

Sergei Zenjov Eesti koondise sinises rüüs.
Sergei Zenjov Eesti koondise sinises rüüs. Foto: Raul Mee/Raul Mee/Mollusk Media

Eesti jalgpallikoondislase Sergei Zenjovi koduklubi Krakowi Cracovia alistas Poola meistrivõistluste 17. voorus Gdanski Lechia 2:1.

Koduväljakul mänginud Cracovia jäi kaotusseisu 64. minutil. Kohtumist algkoosseisus alustanud Zenjov vahetati välja 70. minutil ning järgmisel rünnakul sündis ka Cracovia viigivärav, kui peaga suunas mänguvahendi võrku Krzysztof Piatek. Sama mees lõi kohtumise viiendal üleminutil 11 meetri karistuslöögist Cracovia võidule.

Ken Kallaste tööandja Kielce Korona kohtub homme Varssavi Legiaga, Konstantin Vassiljevi leivaisa Gliwice Piast läheb vastamisi Szczecin Pogoniga.

18 punkti kogunud Cracovia paikneb 16 meeskonna konkurentsis 12. positsioonil. Korona (26 p) asub viiendal, Piast (16 p) 15. tabelireal.