Kris Ilves
Leicester City mängijad juhtväravat tähistamas.
Leicester City mängijad juhtväravat tähistamas. Foto: Mike Egerton/PA Wire/PA Images

Teisipäeval läksid jalgpalli Inglismaa meistrivõistlustel vastamisi Leicester City ja Tottenham Hotspur: tunamullune meistermeeskond võttis koduväljakul Jamie Vardy ja Riyad Mahrezi väravate toel 2:1 võidu.

Vardy tabamus viis väljakuperemehed 13. minutil juhtima, Mahrez suurendas avapoolaja esimesel üleminutil Leicesteri eduseisu kaheväravaliseks. Harry Kane’i värav kümmekond minutit enne kohtumise lõppu ei päästnud Londoni meeskonda kaotusest.

Manchester United alistas võõral väljakul Watfordi 4:2. Kaks väravat lõi endise koduklubi vastu Ashley Young, skoori tegid ka Anthony Martial ja Jesse Lingard. Watfordi väravate eest hoolitsesid Troy Deeney ja Abdoulaye Doucoure.

West Bromwich Albion mängis 2:2 viiki Newcastle Unitediga, Brighton & Hove Albion ja punane latern Crystal Palace väravaid ei löönud.