Ott Järvela
Gareth Bale.
Gareth Bale. Foto: Francisco Seco/AP

Hispaania jalgpalli karikavõistluse 1/16-finaali kordusmängus viigistas Madridi Real koduväljakul 2:2 tugevuselt kolmandasse liigasse kuuluva Fuenlebradaga ja pääses kokkuvõttes tulemusega 4:2 16 parema sekka.

Avamängu võõrsil 2:0 võitnud Real sai siiski päris korraliku ehmatuse osaliseks, sest avapoolaeg lõppes Fuenlebrada võiduga tänu Luis Milla 25. minuti täpsele kauglöögile. 61. minutil tabasid külalised latti ehk olid lähedal kokkuvõttes seisu viigistamisele.

Mängu tõi pöörde vigastuspausilt naasnud Gareth Bale, kelle peatreener Zinedine Zidane 62. minutil platsile saatis. Waleslane tegi eeltöö mõlemale Mayorali väravale, mis viisid Reali 2:1 juhtima.

Alvaro Portilla 89. minuti värav tegi mängu lõppseisuks küll 2:2, aga tolleks hetkeks polnud enamikele põhimeestele puhkust andnud (koosseisu polnud näiteks Sergio Ramost, Cristiano Ronaldot, Toni Kroosi, Luka Modricit, Karim Benzemad, Marco Asensiot ja mitmeid teisi) Reali edasipääsus enam küsimust.

Ülejäänud Hispaania tippklubid peavad 1/16-finaali kordusmängu täna või homme. Hispaania karikasarja 1/8-finaalid mängitakse jaanuari alguses.