Enesevalitsuse kaotanud Chelsea peatreener seisab silmitsi rahatrahviga

Londoni Chelsea - Swansea City.
Londoni Chelsea - Swansea City. Foto: PETER CZIBORRA/Action Images via Reuters

Londoni Chelsea jalgpallimeeskonna peatreener Antonio Conte kaotas kolmapäevases liigamängus Swansea Cityga enesevalitsuse.

Intsident leidis aset 43. mänguminutil, kui itaallasest treener polnud rahul kohtunike otsusega ning ägestus. Peakohtunik Neil Swarbrick saatis Conte väljakult minema ning viimane jälgis teist poolaega riietusruumist. Inglismaa jalgpalliliit määras treenerile 8000 naelsterlingu suuruse rahatrahvi, Contel on otsuse edasikaebamiseks aega järgmise nädala teisipäevani.

Tõenäoliselt seda ei juhtu ja itaallane aktsepteerib rahatrahvi. 48-aastane Conte on oma eksimusest aru saanud ja vabandanud. «Ma olin pettunud. Ma tegin vea. Mängu ajal ma elan seda kõike läbi, koos mängijatega olen mängus sees. Ma vabandan oma käitumise pärast,» lausus Conte.

Kohtumine lõppes Chelsea 1:0 võiduga. Ainsa tabamuse eest hoolitses teisel poolajal kaitsemängija Antonio Rüdiger.