Rehemaa tegeleb suusatamise asemel õunaskandaali klaarimisega

Uues õunaaias käib kibe korje ja juhataja Aivar Rehemaa sõnul jätkub tööd kõvasti veel pikaks ajaks, sest äsja ostetud aed on tarvis korda teha.

FOTO: Elmo Riig

Ajal, mil maailma suusaparemik tiirleb maailmakarikasarjas ning valmistub 70 päeva pärast algavateks taliolümpiamängudeks, tuleb Aivar Rehemaal tegeleda hoopis õunaäriga. 

Nimelt on Rehemaa OÜ Mulgi Õuna tegevjuht. Hiljuti puhkes aga õunaäris skandaal. Süüdistuste kohaselt on Rehemaa ja Mulgi Õun turustanud üheksa tonni tõendamata päritoluga õunu.

Rehemaa sõnul on need üheksa tonni, mille päritolu kahtluse alla seati, ostetud kokku ümberkaudsetelt väiketootjatelt ning on väga keeruline tõestada, täpselt kelle aiast need pärit on.

«Seal pakendis oli väga palju Liivi kuldrenetti, olid kuldrenetid, aga lihtsalt täna on tekkinud väga suur segadus selle õige sordi nimega. Kinnitame seda, et enamus pakendites oli õige õun,» ütles Rehemaa ERRi vahendusel.

Kõige selle kõrvalt tuleb Rehemaal aega leida ka sportimiseks, sest oma sõnade järgi valmistub ta oma neljandateks olümpiamängudeks.

Tagasi üles