Manchester City võimas hoog jätkub – kaotusseis pöörati taas võiduks

Siim Kaasik
David Silva.
David Silva. Foto: OLI SCARFF/AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas suutis Manchester City taaskord välja tulla kaotusseisust ning kindlustas endale 2:1 võiduga West Ham Unitedi üle järjekordsed kolm punkti.

Angelo Obinze Ogbonna viis West Hami avapoolaja lõpus 1:0 juhtima. Mängu 57. minutil lõi Nicolas Otamendi viigivärava ning 83. minutil viis David Silva kodumeeskonna juhtima.

Manchester City on nüüd 15 mängust võitnud 14 ja viigistanud 1. Tabelis on neil punkte 43, teisel kohal paiknev Manchester United jääb neist kaheksa punkti kaugusele.