Rapla ei juhtinud Leedu viimase meeskonna vastu sekunditki

Kris Ilves
Rapla korvpallimeeskond.
Rapla korvpallimeeskond. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Rapla korvpallimeeskond tunnistas Balti liiga kohtumises Šiauliai 83:73 paremust.

Kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse saanud Rapla jäi kohe alguses 0:8 kaotusseisu ning kaotas esimese veerandaja 17:21. Koduväljakul mänginud Rapla ei pääsenud juhtima ka teisel veerandajal – vaheajale mindi võõrustajate 35:43 kaotusseisus.

Punasärgid ei suutnud eduseisu haarata ka kolmandal veerandajal ning otsustavat perioodi alustati Rapla 56:63 kaotusseisus. Viimase veerandaja alguses pääses Rapla nelja punkti kaugusele, kuid lõpuks võttis Leedu meistrivõistlustel viimasel kohal paiknev Šiauliai kindla võidu.

Rapla meeskonna parimaks kerkis neli kaugviset tabanud Sven Kaldre 16 punktiga, meeskonna värskeim täiendus Jared Sina lisas 15 silma. Üleplatsimeheks osutus Šiauliai mängija Laurynas Birutis.