Fall hiilgas kaksikduubliga, kuid Tallinna Kalev sai kindla kaotuse

Kris Ilves
Bamba Fall.
Bamba Fall. Foto: Mailiis Ollino / Pärnu Postimees

Tallinna Kalev/TLÜ korvpallimeeskond tunnistas Balti liigas Ogre 99:76 paremust.

Koduväljakul mänginud Kalev kaotas esimese veerandaja 16:29 ja avapoolaja 37:58. Läti meistrivõistlustel teisel kohal paiknev Ogre suurendas eduseisu ka teisel poolajal – lõpuks noppisid lõunanaabrid 23-punktilise võidu.

Võõrustajate resultatiivseimaks kerkis 18 punkti ja 11 lauapalliga Bamba Fall, Kiur Akenpärg lisas 16 ja Bambale Osby 13 silma. Üleplatsimeheks osutus Ogre mängija Guntis Sipolins 28 punktiga.

Kalev sai kahe võidu kõrvale neljanda kaotuse, Ogre on viiest kohtumisest võitnud kolm.