Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Võidurõõmu maitses ka CSKA!

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Kaunase Žalgiris võttis tugeva Ateena Panathinaikose skalbi. | FOTO: Erikas Ovčarenko/

Korvpalli Euroliigas teenisid võidupunktid Kaunase Žalgiris ja Moskva CSKA. Leedu meeskond alistas koduväljakul Ateena Panathinaikose 80:74, venelased võitsid võõrsil Bambergi 92:76.

Žalgiris kaotas esimese veerandaja 10:20, ent poolajasireeniks olid kaotusnumbrid vaid 31:33. Riietusruumist naasis paremini külalismeeskond – Žalgiris võitis veerandaja 33:16 ning alustas otsustavat perioodi 64:47 eduseisus. Kreeklased pääsesid küll lähemale, kuid leedukate võidunumbrid olid lõpuks 80:74.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 17 punkti visanud Paulius Jankunas. Kevin Pangose arvele kogunes 12 punkti ja 11 resultatiivset söötu. Panathinaikose parim skooritegija oli Nikos Papas 16 silmaga.

Bamberg suutis CSKA vastu mängus püsida esimesel poolajal. Avaveerandi võitis CSKA 22:20 ja poolaja 42:39. Venelased panid oma paremuse maksma teisel poolajal – kolmas veerandaeg võideti 28:20 ja viimasel perioodil vormistati lõppskoor 92:76.

Üleplatsimeheks tõusis CSKA mängija Nando de Colo 20 punktiga, Bambergi resultatiivseim oli 16 silma visanud Augustine Rubit.

Žalgiris paikneb kuue võidu ja viie kaotusega 16 meeskonna konkurentsis seitsmendal positsioonil, üheksa võidu ja kaks kaotust kogunud CSKA jätkab liidrikohal. Panathinaikos ja Bamberg leiavad end vastavalt viiendalt ja kümnendalt tabelirealt.