Real põrmustas lähirivaali juba avapoolajaga

Viljar Voog
Cristiano Ronaldo näitas matši eel oma viiendat Ballon d'Or-i.
Cristiano Ronaldo näitas matši eel oma viiendat Ballon d'Or-i. Foto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/Scanpix

Enne tänast olid Madridi Real ja Sevilla Hispaania jalgpalliliigas 28 punktiga vastavalt neljandal-viiendal kohal. Omavahelises kohtumises said mõlemad midagi – kodumeeskond Real kolm võidupunkti, Sevilla auklikuks tulistatud väravavõrgu.

Just nimelt ühe võrgu, sest Real lõi 5:0 võidumängus kõik oma kollid avapoolajal. Laviini algatas Nacho juba kohtumise kolmandal minutil, järgnesid kaks tabamust Cristiano Ronaldost, üks Toni Kroosilt ning 42. minutil sai oma esimese värava kuningliku klubi särgis kirja 19-aastane Maroko jalgpalli tulevikutalent Achraf Hakimi. See ei temast veel Reali noorimat La Ligas koorijat – 2011. aastal lõi Raphael Varane värava 18 aasta ja viie kuu vanusena.

Võit kergitas Reali liigatabelis esikolmikusse, kuid lähirivaalidel on oma 15. vooru kohtumised veel pidamata.