Kullamäe sai Saksamaa kõrgliigas taas omajagu mänguaega

Kristian Kullamäe eilse mängu eel.
Kristian Kullamäe eilse mängu eel. Foto: Oettinger Rockets

Kristian Kullamäe koduklubi Oettinger Rockets kaotas eile Saksamaa Bundesligas võõrsil Bayreuthile 72:93 (39:50).

18-aastane Eesti noortekoondislane sai teist kohtumist järjest kõrgliigas mänguaega, kogudes 13 minutiga (3 minutit esimesel ja 10 teisel poolajal) 4 punkti (2p 1/3, 3p 0/1, vv 2/2) ja 1 lauapalli. Samuti tegi ta kaks isiklikku viga.

Oettinger on kogunud 2 võitu ja 10 kaotust ning paikneb tabelis eelviimasel ehk 17. kohal. Bayreuth (9-3) kerkis tänu võidule esikolmikusse, kuhu kuuluvad ka Müncheni Bayern (12-1) ja Berliini Alba (10-3).