Klavan teenis linnaderbi järel häid hindeid ja kiitust
«Ilmselt mõtleb, mil imemoel ta nullimängu kirja ei saanud.»

Ragnar Klavan suunamas palli peaga, taamal Evertoni ründaja Wayne Rooney.

FOTO: LEE SMITH/Action Images via Reuters

Liverpooli jalgpalliklubi domineeris eilset Mersyside derbit Evertoni vastu täielikult, kuid pidi Dejan Lovreni vea ning sellele järgnenud penalti tõttu leppima lõpuks 1:1 viigiga.

Nii hindasid Liverpooli kaitsjate esitust tuntumad portaalid:

The Mirror: Joe Gomez ja Andrew Robertson teenivad hindeks «7», Dejan Lovren saab «idiootse» vea tõttu «5». Ragnar Klavanile antakse «6». Kommentaar: puhas esitus, suutis ohtlikke olukordi ennetada.

Express.co: Suurepärase mängu teinud Gomez saab taas «7», Robertson «6» ja Lovren «4». Klavan teenib kaitsjatest paremuselt teise hinde «6,5». 

The Telegraph: Gomez ja Robertson pälvivad hinde «6», Lovren saab «5». Klavan teenib sarnaselt äärekaitsjatele «6». Kommentaar: pärast ebakindlat algust paistab Klavan lõpuks Liverpoolis kohanenud olevat. Hea ja distsiplineeritud esitus.

Liverpool Echo: Gomez valitakse mängu parimaks, hinne «9». Robertson saab «7» ja Lovren «5». Klavanile antakse «7». Kommentaar: Sai vähe tööd. Võitis suure osa kahevõitlustest Dominic Calvert-Lewiniga. Ilmselt mõtleb, mil imemoel ta nullimängu kirja ei saanud.

This is Anfield: Gomez jagab Mohamed Salah'ga parima mängija tiitlit, mõlemad teenivad «9». Robertson saab «6,5» ja Lovren «5». Klavan teenib «7» ja on kaitsjatest paremuselt teine. Kommentaar: sarnaselt Lovrenile oli suure osa mängust Evertoni mängijatest ühe sammu võrra ees ja peatas kiirelt vastaste rünnakud. Füüsilistes duellides sai hakkama eeskujulikult, hästi tuli toime ka kavala Calvert-Lewini vastu.

Tagasi üles