Leicester City poolkaitsja Wilfred Ndidi sai 61. minutil punase kaardi.
Leicester City poolkaitsja Wilfred Ndidi sai 61. minutil punase kaardi. Foto: DARREN STAPLES/REUTERS

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 18. vooru avakohtumises läksid vastamisi 2015-16 hooaja meister Leicester City ja Crystal Palace. Enne kohtumist väljalangemistsoonis paiknenud Crystal Palace võttis võõral väljakul 3:0 võidu.

19. minutil avas skoori Christian Benteke, viis minutit enne poolajavilet suurendas külalismeeskonna eduseisu kaheväravaliseks Wilfried Zaha. Lõppskoori vormistas matši neljandal üleminutil Bakary Sako, kes sekkus vahetusest vaid kuus minutit enne tabamust.

Nelja järjestikuse võidu järel kaotuse saanud Leicester mängis viimased pool tundi arvulises vähemuses, sest 61. minutil teenis sukeldumise eest teise kollase kaardi Wilfred Ndidi.

17 punkti kogunud Crystal Palace tõusis liigatabelis 14. positsioonile, Leicester hoiab 26 silmaga kaheksandat kohta. Täna peetakse veel kuus kohtumist.