Edinson Cavani (vasakul) ja Kylian Mbappe.
Edinson Cavani (vasakul) ja Kylian Mbappe. Foto: NICOLAS NICOLAS MESSYASZ/SIPA/NICOLAS NICOLAS MESSYASZ/SIPA

Pariisi Saint-Germaini jalgpallimeeskond alistas kolmapäeval Prantsusmaa kõrgliigas Caeni 3:1 ning kindlustas liidripositsiooni.

PSG haaras juhtohjad esimese poolaja keskpaigas, kui suurepärase värava sepistasid Kylian Mbappe ja Edinson Cavani. Prantslane purjetas mängijatest mööda ja andis värava ette söödu, kus urugaylasest meeskonnakaslane mänguvahendi osavalt võrku lõi.

Teisel poolajal suurendasid PSG eduseisu Mbappe ja Yuri Berchiche. Caeni auvärava eest hoolitses viimasel minutil Ivan Santini, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi.

Pariisi suurklubi hoiab poole hooaja järel 50 punktiga liidripositsiooni, lähimad jälitajad Monaco ja Lyoni Olympique kaotavad üheksa punktiga.