Euroliigas märatsenud Doncic sai kopsaka rahatrahvi, aga pääses mängukeelust

Luka Doncic.
Luka Doncic. Foto: Pacific Press/Pacific Press/Sipa USA

Korvpalli Euroliigas Hispaania klubide omavahelises duellis märatsenud Madridi Reali tähtmängija Luka Doncic peab maksma 4500 euro suuruse rahatrahvi.

18-aastase sloveeni matš teisipäevases mängus Reali ja Valencia vahel lõppes teise veerandaja keskpaigas, kui Doncic polnud rahul talle määratud ründeveaga. Kohtunik saatis Reali superstaari protestimise järel platsil minema, kuid Sloveenia koondislane otsustas tagasi õigusemõistja juurde marssida ja kõik südamelt ära rääkida.

Doncic pääses mängukeelust. Eilses Euroliiga kohtumises Bambergi vastu mängis sloveen 24 minutit ja 14 sekundit ning kogus selle ajaga seitse punkti, kaheksa resultatiivset söötu ja viis lauapalli. Real võitis võõral väljakul peetud kohtumise 81:66.