Barcelona murdis Himki viimasel veerandajal

Barcelona teenis kümne kaotuse kõrvale hooaja viienda võidu.
Barcelona teenis kümne kaotuse kõrvale hooaja viienda võidu. Foto: Grigory Sysoev/Sputnik

Korvpalli Euroliigas teenis magusa võidu Kataloonia tippmeeskond Barcelona, kes alistas võõral väljakul Moskva oblasti Himki skooriga 79:65.

Barcelona võitis esimese veerandaja kümne punktiga, puhkama mindi katalaanide kuuepunktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja järel olid tablool viiginumbrid 57:57. Otsustava veerandaja võitis Barcelona koguni 22:8 ja kogu kohtumise 79:65.

Tegemist oli Barcelona viienda võiduga kümne kaotuse kõrval, Himki sai kaheksa võidu kõrvale seitsmenda kaotuse.

Himki tegid skoori vaid viis mängijat. Neist edukaim oli üleplatsimeheks kerkinud Aleksei Šved 22 punktiga. Kolm Barcelona mängijat viskasid võrdselt tosin silma – Ante Tomic, Victor Claver ja Kevin Seraphin.

Teises reede varaõhtuses kohtumises maitses võidurõõmu Istanbuli Anadolu Efes, kes alistas koduväljakul Bambergi 69:58. Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Derrick Brown.