Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 22. voorus viigistas Arsenal koduväljakul 2:2 Chelseaga. Arsenal asus kohtumist 63. minutil Jack Wilshere'i väravast juhtima, kuid mõned minutid hiljem tegi Hector Bellerin karistusalas Eden Hazardi vastu vea ning Hazard realiseeris penalti. 84. minutil läks omakorda Chelsea Marcos Alonso väravast juhtima, kuid Arsenali viigipunkti (ja oma penaltiolukorra vea) päästis Bellerin. Loe kohtumise kulgu Postimehe otseblogist.

ALGKOOSSEISUD:

Liigatabelis hoiab Chelsea Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli ees 45 punktiga kolmandat kohta, Arsenal on 38 punktiga kuuendal kohal.