Barcelona jäi karikasarja 1/8-finaali avamängus võiduta

Jose Arnaiz Barcelona juhtväravat tähistamas.
Jose Arnaiz Barcelona juhtväravat tähistamas. Foto: MIGUEL RIOPA/AFP

Barcelona jalgpallimeeskond leppis Hispaania karikasarja kaheksandikfinaali avakohtumises 1:1 viiki Celta Vigoga.

Võõral väljakul mitme põhimängijata mänginud katalaanid asusid kohtumist 15. minutil hispaanlase Jose Arnaizi tabamusest juhtima, kuid Taani koondislane Pione Sisto seadis 31. minutil tabloole lõppnumbrid. Korduskohtumine peetakse 11. jaanuaril Barcelona koduväljakul.

Teises samal ajal peetud mängus alistas koduväljakul mänginud Leganes 1:0 Villarreali. Kohtumise ainsa värava eest hoolitses marokolane Nordin Ambrabat teise poolaja alguses.

Kokku toimus neljapäeval neli Hispaania karikasarja kohtumist. Espanyol tunnistas koduväljakul Levante 2:1 (Jose Morales, Ivi - Gerard Moreno) paremust ning Madridi Real sai võõral väljakul 3:0 (Gareth Bale, Isco, Borja Mayoral) jagu Numanciast.