Pärnu tegi TTÜga kiiresti sotid selgeks

Mihkel Kirves viskas Liepaja vastu 20 punkti ja hankis 13 lauapalli.
Mihkel Kirves viskas Liepaja vastu 20 punkti ja hankis 13 lauapalli. Foto: Madis Sinivee/

Korvpalli Eesti meistriliigas maitses laupäeval lisaks Raplale võidurõõmu ka Pärnu, kes alistas koduväljakul TTÜ 74:64 (48:31).

Pärnakad võitsid esimesed kolm veerandaega (poolaja 48:31) ning viimast veerandaega alustati 21-punktilises eduseisus. TTÜ võitis viimase veerandaja 18:7 ja vähendas kaotusseisu väiksemaks, kuid lõpusireeni järel olid kodumeeskonna edunumbrid kümnepunktilised.

Üleplatsimeheks kerkis 17 punkti visanud Mihkel Kirves, Timo Eichfuss ja Saimon Sutt lisasid mõlemad 12 silma. TTÜ parim skooritegija oli 11 punktiga Levi Martin Giese.

Kuus võitu ja kaheksa kaotust kogunud Pärnu hoiab turniiritabelis viiendat positsiooni, TTÜ paikneb kahe võidu ja kümne kaotusega seitsmendal tabelireal.

Päeva esimeses mängus alistas Rapla võõral väljakul Valga-Valka.