Kuuba sai kodusel Euroopa karikaetapil kolmanda koha

Kristin Kuuba Yonex Estonian Internationalil
Kristin Kuuba Yonex Estonian Internationalil Foto: Oleg Hartsenko

Sulgpalli Euroopa karikaetapil Yonex Estonian International sai naiste üksikmängus poolfinaali jõudnud Kristin Kuuba kolmanda koha.

Kuuba tunnistas nelja parema hulgas 18-aastase taanlanna Michelle Skodstrupi 21:18, 21:15 paremust.

«Taanlanna mängis hästi. Esimeses geimis suutsin vastu mängida, aga hiljem ei jõudnud tema kiire tempoga kaasa minna, kuid kokkuvõttes jään turniiriga rahule,» arvas Kuuba pärast mängu.

Esimeses ringis alistas Kuuba neljanda paigutusega Gayle Mahulette Hollandist 21:9, 10:21, 23:21. Teises kohtumises tuli kergem võit noore prantslanna Leonice Huet üle 21:19, 21:10. Veerandfinaalis tuli kindel võit venelanna Ksenia Evgenova üle 21:17, 21:10.

Getter Saar sai esimeses ringis jagu valgevenelannast Anastasiya Cherniyavskajast 21:15, 21:6, kuid kaotas kuueteistkümne parima seas Soraya de Visch Eijbergenile 10:21, 8:21.

Meeste üksikmängus jäi Raul Musta laeks seekord veerandfinaal.