Järjekordsed väravad löönud Kane möödus legendaarsest ründajast

Kris Ilves
Harry Kane.
Harry Kane. Foto: EDDIE KEOGH/REUTERS

Tottenham Hotspur alistas jalgpalli Inglismaa kõrgliiga 23. voorus koduväljakul Evertoni skooriga 4:0. Harry Kane lõi käimasoleva kalendriaasta kolmanda ja neljanda värava.

Evertoni tähtmängija Wayne Rooney lõi esimese poolaja keskpaigas mänguvahendi väravasse, kuid tabamus jäi lugemata, sest suluseisu märgiks kerkis äärekohtuniku lipp. Mõned minutid hiljem avas mänguskoori korealane Son Heung-min. Avapoolaeg lõppes Tottenhami üheväravalises eduseisus.

Teise poolaja alguses suurendas Tottenhami eduseisu kaheväravaliseks Kane. Inglane tegi skoori ka 59. minutil ning lõppseisu vormistas kümmekond minutit enne kohtumise lõppu taanlane Christian Eriksen.

Kane möödus Inglismaa kõrgliigas Tottenhami eest skoorinud mängijate edetabelis legendaarsest Teddy Sheringhamist. 24-aastane ründaja on hetkeseisuga löönud Inglismaa kõrgliigas 98 väravat.

Liverpooliga võrdselt 44 punkti kogunud, kuid ühe mängu enam pidanud Tottenham paikneb liigatabelis viiendal positsioonil. Viimased kolm kohtumist kaotanud Everton leiab end 27 punktiga üheksandalt tabelirealt.