Agüero perfektne kübaratrikk pikendas City hämmastavat seeriat Newcastle'i vastu

Siim Kaasik
Sergio Agüero
Sergio Agüero Foto: Rui Vieira/AP

Inglismaa jalgpalli meistrivõistlustel teenis tänavuse hooaja 24. võidu Manchester City, kes alistas koduväljakul 3:1 Newcastle Unitedi.

City läks kohtumist 63. minutiks Sergio Agüero kahest väravast juhtima. Jacob Murphy suutis 67. minutil seisu vähendada küll 1:2 peale, kuid Agüero kolmas värav 83. minutil kindlustas Cityle järjekordse võidu.

Agüero kübaratrikk oli sealjuures perfektne – ühe värava lõi ta peaga, ühe vasaku ja ühe parema jalaga. Viimati lõi Agüero n-ö täiusliku kübaratriki 2015. aasta oktoobris. Ka siis oli City vastaseks Newcastle United.

Newcastle United on Manchester City jaoks äärmiselt sobiv vastane, sest viimases 21 mängus pole City Newcastle’i vastu kaotuskibedust tundnud. Nendest mängudest on võidetud 18, viigistatud 3. See on Premier League’i kõige pikem kaotusteta seeria mõne klubi vastu.

Liigatabelis on Cityl 65 punkti, teisel kohal olev Manchester United jääb neist maha 12 silmaga. Newcastle on 23 punktiga 15. kohal.