Varraku debüüt lõppes Leedus kaotusega

Siim Kaasik
Alar Varrak.
Alar Varrak. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Leedu kõrgliigaklubi Alytuse Džukija peatreeneri Alar Varraku debüüt Leedu kõrgliigas lõppes 84:105 kaotusega Vilniuse Lietuvos rytasele.

Varraku juhendatav meeskond suutis Leedu suurklubiga võrdselt mängida täpselt ühe poolaja. Kolmandat veerandaega alustas Džukija 53:54 kaotusseisust, kuid järgnenud kümne minutiga otsustas Vilniuse klubi mängu saatuse, võites kolmanda veerandaja koguni 32:13.

Rytas on Leedu liigas 17 võiduga Žalgirise järel teisel kohal. Džukija on 20 mängust võtnud 6 võitu ning hoiab kaheksandat kohta. Järgmisena kohtuvad Varrak ja Džukija Leedu liigas 4. veebruaril Utena Juventusega.