Siim Kaasik
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: ALBERT GEA/REUTERS

Liverpooli ridadest talvises üleminekuaknas Barcelonasse kolinud Philippe Coutinho tegi uue tööandja särgis Hispaania kõrgliiga debüüdi, kui aitas meeskonnal 2:1 alistada Alavesi.

Alaves läks kohtumist 23. minutil tänu rootslase John Guidetti väravast juhtima. Barcelona viigivärava lõi 72. minutil Luis Suarez, võidu tõi aga kodumeeskonnale Lionel Messi, kes oli 84. minutil täpne karistuslöögist.

21 mänguvooruga on Barcelonal Hispaania kõrgliigas 57 punkti. Teisel kohal paikneval Madridi Atleticol on punkte 46, Valencial 40 ning mängu vähem pidanud Madridi Realil 38.