Kylian Mbappe mäng liigakarikasarja poolfinaalis lõppes 63. minutil.
Kylian Mbappe mäng liigakarikasarja poolfinaalis lõppes 63. minutil. Foto: STEPHANE MAHE/REUTERS

Pariisi Saint-Germaini jalgpallimeeskond alistas teisipäeva õhtul Prantsusmaa liigakarikasarja poolfinaalis Rennes meeskonna 3:2 ning pääses viiendat hooaega järjest finaali.

Võõral väljakul mänginud PSG haaras juhtohjad esimese poolaja keskpaigas kui võrku sahistas Thomas Meunier. 54. minutil suurendas külalismeeskonna eduseisu Marquinhos, neli minutit hiljem Giovani Lo Celso.

Kõik ei sujunud PSG jaoks plaanipäraselt. 63. minutil tegi keskväljal punase kaardi väärilise vea Kylian Mbappe, kes videokohtuniku otsusega väljakult minema saadeti. Tegemist oli 19-aastase ründaja karjääri esimese eemaldamisega.

Rennes suutis 85. ja 92. minutil kaotusseisu vähendada, kuid sellest ei piisanud ning finaali pääses PSG.

Teises poolfinaalmängus lähevad vastamisi Monaco ja Montpellier.