Merili Luuk

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga 25. vooru kohtumises kaotas Londoni Chelsea koduväljakul 0:3 Bournemouthile ning andis sellega lähirivaalidele võimaluse. Nii Chelseal kui Ragnar Klavani koduklubi Liverpoolil on koos 50 punkti.

Pärast väravateta lõppenud avapoolaega kaotas Chelsea mängu üle kontrolli 51. minutil, kui täpne oli Callum Wilson. 13 minutit hiljem lõi Wilsoni söödust värava Junior Stanislas ning kirstu pealinnaklubi kaanele lõi Nathan Aké tabamus 67. minutil.

Teised tänased kohtumised:

• Everton - Leicester City 2:1 (25., 39 .Walcott - 71. Vardy)
  • Newcastle United - Burnley 1:1 (65. Lascelles - 85. Vokes)
  • Southampton - Brighton & Hove Albion 1:1 (64. Stevens - 14. Murray)
  • Manchester City - West Bromwich Albion 3:0 (19. Fernandinho, 68. K. De Bruyne, 89. Agüero)
  • Stoke City - Watford 0:0
  • Tottenham Hotspurt - Manchester United 2:0 (1. Eriksen, 28. Jones (ov))