Kris Ilves
Dani Alves (väravas)
Dani Alves (väravas) Foto: Anthony BIBARD/imago/PanoramiC

Pariisi Saint-Germaini jalgpallimeeskond alistas teisipäeval Prantsusmaa karikasarjas Sochaux meeskonna 4:1 ning pääses veerandfinaali.

Angel Di Maria viis võõral väljakul mänginud PSG juba esimesel minutil juhtima. Sochaux viigistas 13. minutil Florian Martini väravast, kuid 27. minutil taastas tippmeeskonna eduseisu Edinson Cavani. Di Maria, kes lõi teisel poolajal kaks väravat, vormistas lõppskoori ja kübaratriki.

Kurioosne juhtum leidis aset aga normaalaja viimasel minutil, kui väljaspool karistusala rikkus mängureegleid Kevin Trapp – PSG väravavaht sai punase kaardi ja pidi väljakult lahkuma. Kuna külalismeeskonnal olid vahetused tehtud, tegi väravasuul debüüdi paremkaitsja Dani Alves.