Liverpool lõi Portol puuri täis, Real võitles PSG vastu kaotusseisust välja ja võttis olulise võidu

Liverpool lustis ja naeris Portos
Liverpool lustis ja naeris Portos Foto: Luis Vieira/AP

Jalgpalli Meistrite liiga jätkus kolmapäeval kahe kaheksandikfinaaliga. Liverpool sõitis külla Portole ning sai ülimalt kindla 5:0 võidu. Sadio Mane lõi kübaratriki, ühe tabamuse said kirja Roberto Firmino ja Mohamed Salah.

Põnevuskohtumises võõrustas Madridi Real Pariisi Saint Germaini. PSG läks 33. minutil kohtumist juhtima, kuid Cristiano Ronaldo viigistas avapoolaja lõpuminutil penaltist. Portugallane viis Reali ka 83. minutil ette ning Marcelo vormistas Hispaania klubi 3:1 võidu kolm minutit hiljem.

Porto pääses kohamängudele G-alagrupist teisena Istanbuli Besiktase taga. Portugali klubi kaotas põhiturniiril korra Leipzigile ja Besiktasele. Koduses meistriliigas hoitakse esikohta.

Liverpool võitis E-alagrupi Sevilla ees, võites kolm ja mängides kolm kohtumist viiki. Premier League'is hoitakse kolmandat kohta.

Selle hooajal raskustes sipelnud Madridi Real sai D-alagrupis Tottenhami järel teise koha. Koduses liigas asutakse praegu alles neljandal kohal.

PSG võitis B-alagrupi Müncheni Bayerni ees, kes kogus küll sama palju punkte, kuid parem väravatevahe andis eelise Prantsusmaa meeskonnale. Kodust liigat juhitakse kindlalt.