Spordi lühiuudised

Spurs päästis Torinos viigi

Jalgpalli Euroopa Meistrite liiga kaheksandikfinaali avamängus jäi Tottenham Hotspur võõrsil üheksa minutiga Torino Juventuse vastu 0:2 kaotusseisu, kuid suutis lõpuks tänu Harry Kane’i ja Christian Erikseni väravatele 2:2 viigistada. Manchester City alistas võõrsil suurelt 4:0 Baseli, kaks väravat lõi Ilkay Gündogan ning ühe Sergio Agüero ja Bernardo Silva.

Eesti kaotas suurelt Türgile

Eesti naiste korvpallikoondis kaotas võõrsil EM-valikmängus Türgile 48:86. Kui esimesel ja viimasel veerandil suudeti tugeva vastase tempos püsida, siis teisel-kolmandal veerandajal viskas Eesti vastavalt vaid kolm ja üheksa punkti. Eestlannade parim oli 11 punkti kogunud Merike Anderson, Maaja Bratka lisas 8 punkti. Türgi resultatiivseim oli Cansu Köksal 14 punktiga.