Taas baranka: Aubameyangi värav Arsenali nukrast kaotusest ei päästnud

Kris Ilves
Pierre-Emerick Aubameyang sai värava kirja, kuid Arsenali see võidule ei viinud.
Pierre-Emerick Aubameyang sai värava kirja, kuid Arsenali see võidule ei viinud. Foto: Liam McAvoy/imago/Uk Sports Pics Ltd

Londoni Arsenali jalgpallimeeskond sai Inglismaa kõrgliigas kolmanda järjestikuse kaotuse, viimasest viiest mängust on kaotatud koguni neli.

Kui eelmised kaks kaotust tulid eeldatavalt tugevamate meeskondade ehk Tottenham Hotspuri ja Manchester City vastu, siis seekord jäädi skooriga 1:2 alla keskmike hulka kuuluvale Brighton & Hove Albionile.

Väljakuperemehed haarasid juhtohjad juba seitsmendal minutil, kui võrku sahistas Lewis Dunk. 26. minutil suurendas Brightoni eduseisu Glenn Murray tabamus. Arsenali auvärava eest hoolitses kaks minutit enne poolajavilet Pierre-Emerick Aubameyang. Teisel poolajal skoori ei tehtud.

Arsenal hoiab liigatabelis 45 punktiga kuuendat kohta, Brighton paikneb 34 silmaga kümnendal kohal.

Tänases teises kohtumises lähevad kell 18 vastamisi tabeliliider Manchester City ja Londoni Chelsea.