Manchester City - Chelsea
Manchester City - Chelsea Foto: Nick Potts/PA Wire/PA Images

Manchester City jalgpallimeeskond kindlustas eile Inglismaa kõrgliigas liidripositsiooni, kui alistas koduväljakul skooriga 1:0 tiitlikaitsja Londoni Chelsea. Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses teise poolaja esimesel minutil Bernardo Silva.

Eilsest mängust levib internetis kentsakas videoklipp, kui 75. minutil teeb Chelsea kollektiivselt Manchester Cityle pressingut. Kuigi palju energiat sellesse pressingusse aga ei pandud ning ka pall jäi Londoni klubi mängijatel tagasi võitmata.

Manchester City jätkab Inglismaa kõrgliigas ülikindla liidrina. Pep Guardiola juhendamisel on sel hooajal kaotatud vaid üks ning viigistanud kolm liigamängu, ülejäänud 25 on võidetud.