Pariisi rahalaev uppus taas varakult

Andres Vaher

JALGPALL. Meistrite liiga esimesed veerandfinalistid on kahe viimase aasta tšempion Madridi Real ja Ragnar Klavani koduklubi Liverpool, kes alistasid vastavalt Paris St. Germaini (kahe mängu kokkuvõttes 5:2) ja Porto (5:0).

Naftamiljonite toel Euroopas läbilööki üritav PSG komistas teist aastat järjest 1/8-finaalis Hispaania suurklubi otsa. Kui mullu langes PSG dramaatilises ja juba sisuliselt võidetud duellis FC Barcelonaga, siis tänavu jäi ta Realile alla märksa kindlamalt, hoolimata tõsiasjast, et Real mõõnab koduliigas.

Õige võitlus leidis sisulise lõpu, kui Cristiano Ronaldo viis avamängus 3:1 peale jäänud Reali ka Prantsusmaa pealinnas teise poolaja alguses juhtima. Lõpuks võitis Real üleeile 2:1.