Vene tegi Itaalia karjääri parima mängu

Merili Luuk
Siim-Sander Vene
Siim-Sander Vene Foto: Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA

Siim-Sander Vene koduklubi Varese kaotas Itaalia korvpalli kõrgliigas vaatamata Eesti koondislase heale mängule Trento meeskonnale  72:84.

Varese võitis esimese veerandaja kolme punktiga, kuid suure vahe tegi Trento sisse teisel veerandajal, mis kuulus neile 24:11. Viimasele neljandikule mindi vastu võõrustajate kaheksapunktilises eduseisu ja sellest piisas, et seljatada Varese tiim, vahendab Korvpall24.ee.

Vene viskas 31 minutiga 14 punkti (kahesed 4/5, kolmesed 2/2), lisaks võttis ta seitse lauapalli, andis kolm korvisöötu, tegi ühe pallikaotuse ja kolm isiklikku viga. Ühtlasi oli punktisaak tema Itaalia karjääri suurim.

Liigatabelis paikneb Varese (8-13) 16 meeskonna seas 12. kohal. Trento (11-10) on seitsmendal tabelireal.