Mehhikos peapõrutuse saanud kaardilugeja kosub, ent testid küsimärgi all

Elfyn Evans ja Daniel Barritt Mehhiko rallil

FOTO: Red Bull Content Pool

M-Spordi rallimehe Elfyn Evansi ja tema kaardilugeja Daniel Barritti Mehhiko ralli lõppes juba esimesel võistluspäeval, kui mehed käisid autoga üle katuse. Haiglasse tervisekontrolli viidud Barritti seisund on paranenud, kuid M-Spordi bossi Malcolm Wilsoni sõnul on ekipaaži Korsika ralli testid veel küsimärgi all.

Barritt sai raskes avariis peapõrutuse ning viibib praegu kodusel ravil. Wilson rääkis intervjuus Autospordile, et kuigi peagi loodetakse ka Korsika ralli testidega alustada, on Barritti tervenemine tähtsam. 

«Meil on vaja tervet Dani,» sõnas Wilson. «Ma ei muretse praegu liialt testi pärast. Vaatame, kuidas ta end järgmisel nädalal tunneb.»

Evans ületas ralli neljandal katsel liiga kiirelt ühe riukaliku nuki, mille tulemusel jäi tema Fiesta WRC juhitamatult põrkama ja ta rammis autoninaga kiviseina. Walesi mehe sõnul oli see avarii tema karjääri üks raskemaid. «Põhjuseks oli ilmselt natuke liiga suur enesekindlus,» tunnistas ta.

Seejuures oli Evans kindel, et nende auto on täiesti sodi ning jooksis seetõttu tee äärde teisi sõitjaid hoiatama.

«Ma olin pärast õnnetust veidi segaduses. Kõik käis nii kiiresti, ma hüppasin autost välja ja jooksin aeglaselt järgmiste autodeni. Kui tolm auto ümbert aga ära kadus, avastasin, et autol on kõik rattad all, vaatavad õigesse suunda - seega hüppasime tagasi sisse ja sõitsime lõpuni! Oleksime seda kohe teadnud, poleks me isegi 20 sekundit kaotanud.»

Tagasi üles