Kris Ilves

Tallinna Levadia meeskond teenis jalgpalli Premium liigas ühe viigi kõrvale hooaja kolmanda võidu, kui alistas võõral väljakul skooriga 7:0 Viljandi Tuleviku.

Levadia avas mänguskoori esimese poolaja lõpus, kui 42. minutil sahistas võrku Nikita Andrejev – see jäi avapoolaja ka ainsaks tabamuseks. Teisel poolajal tegid skoori Roman Debelko, penalti realiseerinud Igor Morozov, Muamer Svraka, Kirill Nesterov ja Mark Oliver Roosnupp. Omaväravaga patustas Arlet Hunt.

Kümme punkti kogunud Levadia hoiab liigatabelis esikohta, edestades Narva Transi parema väravate vahega. Kolmandal kohal paikneb üheksa punktiga Tallinna Flora, neljandal seitsme silma ja ühe vähem peetud mänguga Nõmme Kalju.