Selver ja Tartu asusid juhtima

Tallinna Selveri kasuks tõi 15 punkti 16-aastane koolipoiss Timo Lõhmus.
Tallinna Selveri kasuks tõi 15 punkti 16-aastane koolipoiss Timo Lõhmus. Foto: Tairo Lutter

VÕRKPALL. Eesti meistrivõistluste veerandfinaalides asusid kahe võiduni mängitavat seeriat juhtima Tallinna Selveri ja Tartu meeskond.

Balti liiga veerandfinaalis Jekabpilsi käest lüüa saanud ja möödunud nädalavahetusel peetud finaalturniiri kõrvalt vaadanud Selver läks vastamisi Saaremaalt neljanda kohaga naasnud Rakverega ning sai kodusaalis kindla 3:0 (25:20, 25:23, 25:17) võidu. Kohtumise võtmehetkeks kujunes teise geimi lõpp, kui Selver 18:21 kaotusseisu 25:23 võiduks pööras.

Oliver Orav tõi võitjatele 16 punkti (+12), 16-aastane koolipoiss Timo Lõhmus lisas 15 (+10) ja Albert Hurt 11 punkti (+7). Rakverelaste resultatiivseim oli 11 punktiga (+10) Siim Ennemuist. Kohtumistest jäid erinevate vigastuste tõttu eemale Selveri mängijad Denis Losnikov ja Taavi Nõmmistu ning rakverelane Tanel Uusküla.