Rooba hooaeg lõppes veerandfinaalis

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: JYP / Facebook

Eesti jäähokikoondise ründaja Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP-i hooaeg lõppes Soome meistrivõistluste veerandfinaalseerias, kus jäädi alla HIFK-le.

Täna peetud seeria viimases mängus olid Jyväskylä meeskonna kaotusnumbrid 1:2. Ilmselt jääb JYP-i mängijatel rohkem kripeldama eile toimunud lahing – käest anti 5:0 edu ja kaotati lisaajal 6:7. Nelja parema hulgas läheb Helsingi meeskond vastamisi põhihooaja võitja Oulu Kärpätiga.

Rooba, kes viimases kahes mängus JYP-i koosseisu ei kuulunud, viskas põhihooajal 11 väravat ja andis viis tulemuslikku söötu, veerandfinaalseerias piirdu eestlane ühe resultatiivse sööduga.