Brasiillase väravad tõid Nõmme Kaljule võidupunktid tabeli viimase üle

Ellinton Antonio Costa Morais löögil.
Ellinton Antonio Costa Morais löögil. Foto: Liis Treimann

Jalgpalli Premium liigas teenis täna võidulisa Nõmme Kalju, kes alistas võõrsil tasavägises kohtumises 4:1 (1:0) Paide Linnameeskonna.

Mängu sangariks kerkis Ellinton Antonio Costa Morais, kes Kalju suisa kahel korral juhtima viis. Esmalt, 42. minutil, tegi ta täpse penaltiga seisuks 1:0, kuid 49. minutil õnnestus võõrustajatel Kristofer Pihti tabamusest viigistada. Teistkordselt viis 27-aastane brasiillane Kalju ette 72. minutil ja sellest enam Paide välja ei tulnud.

Kalju lõppseisu vormistasid Robert Kirss ja Rimo Hunt vastavalt 82. ja 90. minuti väravatest.

Nõmme kerkis ajutiselt ka liiga ainuliidriks, olles kogunud viiest mängust 13 punkti. Tallinna Levadia ja Narva Trans jagavad 10 punktiga teist kohta ja kohtuvad tänases viimases mängus omavahel. Paide on sarnaselt Pärnule, kes tegi täna 1:1 viigi Viljandiga, kogunud 2 punkti ja jagab eelviimast kohta.