Manchester City tegi Evertoniga sotid selgeks juba 12 minutiga

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Evertoni väravavaht Jordan Pickford ja äärekaitsja Leighton Baines ei suutnud Cityt peatada.

Manchester City teenis Inglismaa jalgpalli kõrgliigas hooaja 27. võidu, alistades võõrsil 3:1 (3:0) Evertoni.

Kindlalt meistritiitli kursis liikuv Pep Guardiola meeskond tegi sotid võõrustajatega selgeks kõigest 12 minutiga, mil seis oli Leroy Sane ja Gabriel Jesusi väravatest juba 2:0.

Raheem Sterling kasvatas 37. minutil eduseisu kolmele, Evertoni auvärava lõi 63. minutil Yannick Bolasie.

Manchester City, kes kohtub juba kolmapäeval Meistrite liiga veerandfinaali avamängus Liverpooliga, on kogunud 31 mänguga vapustavad 84 punkti. Nende edu lähima jälitaja Manchester Unitedi ees püsib 16 punktil, mis tähendab, et tiitli võivad nad kindlustada juba järgmisel nädalal. United alistas täna kodus 2:0 Swansea City. Kolmandal kohal paikneb Liverpool 66 silmaga.