Moskva CSKA lõpetas põhihooaja veenva võiduga

Kris Ilves
Moskva CSKA läheb play-off-mängudele vastu võidukalt.
Moskva CSKA läheb play-off-mängudele vastu võidukalt. Foto: Alexander Vilf/Sputnik

Moskva CSKA, kes oli varasemalt kindlustanud korvpalli Euroliiga põhihooaja esikoha, alistas eile peetud viimase vooru mängus Belgradi Crvena Zvezda 92:81.

Eelmisel nädalal Kaunase Žalgirise paremust tunnistama pidanud CSKA pani jõuvahekorrad Crvena Zvezda vastu paika teisel poolajal. Kolmas veerandaeg võideti 27:18 ja neljas 28:18. CSKA parimaks skooritegijaks kerkis sedapuhku Vitaly Fridzon 20 punktiga.

Draamat viimasesse vooru, mis jätkub reede õhtul, jagus omajagu, sest kahes lahingus ei suudetud 40 minutiga võitjat ei selgitada.

Malaga Unicaja, kes jääb napilt play-off’ist eemale, sai lisaajal jagu põhihooaja teisest meeskonnast ehk Istanbuli Fenerbahcest 99:91. Võimsa esituse tegi võitjate poolel 31 punkti visanud Nemanja Nedovic.

Põhihooajal vaid kümne võiduga leppinud Milano Olimpia teenis viimases voorus äärmiselt valusa kaotuse, kui jäi 96:95 alla Ateena Panathinaikosele. Võrdselt 18 punkti viskasid Nick Calathes, James Gist, Mike James (kõik Panathinaikos) ja Arturas Gudaitis (Olimpia).