Kris Ilves

Nõmme Kalju alistas jalgpalli Eesti meistrivõistlustel koduväljakul 3:0 Tallinna Kalevi.

Väljakuperemehed haarasid juhtohjad 18. minutil, kui Igor Subbotini nurgalöögi realiseeris väravaks Liliu. 30. minutil jõudis sihile Subbotin. Lõppseisu vormistas 63. minutil Maximiliano Ugge, kes lõi sarnaselt Liliule peaga värava.

Hiiule naasid endised Kalju mängijad Hidetoshi Wakui ja Andre Järva, kes mõlemad kuulusid Kalevi algkoosseisu. Kalevi kaptenipaela kandnud jaapanlane Wakui mängis terve kohtumise, Järva vahetati puhkama 60. minutil.

Kalju ja Tallinna FCI Levadia jagavad liigatabelis 17 punktiga kahte esimest positsiooni, Kalev jätkab kuue punktiga kuuendal kohal. Kõik meeskonnad on pidanud seitse kohtumist.