Järelvaadatav: Paide võitis tänu dramaatilistele lõpuminutitele Kalevit

Eesti jalgpalli meistrivõistluste tänases ainsas mängus alistas Paide Linnameeskond võõrsil lõpuminutite penaltist 3:2 (0:0) Tallinna Kalevi.

Kristofer Piht viis 48. minutil Paide juhtima, ent kodumeeskonnal õnnestus Takuya Matsunga 52. ja Andre Järva 63. minuti tabamustest 2:1 eduseisuni jõuda.

Mängu staatus jäi aga viimastele minutitele. Esmalt, 87. minutil, lõi Andre Järva viigivärava ning kolm minutit hiljem, 90. minutil, realiseeris Andre Frolov penalti, tuues Paidele 3:2 võidu.

Paide kerkis tänu võidule 8 punkti peale ja kerkis liigatabelis kuuendaks, möödudes just Kalevist, kes langes 6 punktiga seitsmendaks.