Zlatan Ibrahimovic on löönud USA-s kahe mänguga juba neli väravat.
Zlatan Ibrahimovic on löönud USA-s kahe mänguga juba neli väravat. Foto: Kamil Krzaczynski/AFP

Zlatan Ibrahimovici start USA jalgpalli profiliigas MLS on olnud muljetavaldav: kui avamängus sekkus ta vahetusest ja tüüris kahe värava toel Los Angeles Galaxy 0:3 kaotusseisust Los Angelese vastu 4:3 võiduni, siis möödunud ööl lõi ta Chicagole kohtumise ainsa värava.

Ibrahimovici seekordne tabamus sündis pealöögist esimese poolaja viimasel minutil, söötjaks endine Londoni Chelsea kaitsja Ashley Cole.

Olgugi et Ibrahimovic on pidanud konkurentidega võrreldes vähem mänge, lahutab teda nüüd vaid üks tabamus väravalööjate edetabeli esikohast. Zlatanil on kirjas kolme mänguga 3, liidril Josef Martinezil viie mänguga 5 väravat.

Tegu oli 36-aastase Rootsi jalgpalluri esimese mänguga Galaxy algkoosseisus.

Galaxy on kogunud kuue mänguga 3 võitu, 1 viigi ja 2 kaotust, millega paiknetakse läänekonverentsis Kansas City järel teisel kohal.